Siteye Ücretsiz Hit

WEB SİTELERİNE ÜCRETSİZ HİT SAĞLAMAK

 

Son günlerde bir çok paylaşım forumlarında konu açılan ve güzel bir de gelir kapısı olarak kullanılmak üzere, proxy ip üzerinden gönderilen hit‘lerin web sayfalarına faydası var mı ?

600+ Sunucularında site barındıran ve tamamen kendi paravan ağı kurmuş bir çok kullanıcılarımız dan bu konuda bizlere gelen sohbet esnasında ki görüşler genel olarak, google.com arama motorlarının da her geçen gün güncellenmesi ve doğru ziyaretçi akışı, doğru bilgi, doğru içerik, doğru backlink ile birlikte arama sıralarında yükselme şeklinde olduğu yönündedir. Eski şartlarda olsa elbette bir çok site sahibi kısa süreli bu yöntemler ile pop veya banner şeklinde hitli sitelerinden aldıkları ücretli ziyaretçi gönderimi ile yükselmeler yaşamıştır.

Zengin içerik ve sosyal medya çalışmalarını da buna ilave edersek eğer, Google.com ve diğer arama motorlarının istediği potansiyelde sayfa olduğunuz için elbette rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz, fakat x sitesinden sizlere yönlendirilen her türlü y ziyaretçisi sizin siteniz ile ilgilenmediği için bir kaç saniye sonra sitenizin X tuşuna basarak sayfanızı terk etmektedir.

Google.com yeni algoritma sistemi de bir ziyaretçi eğer siteyi hemen terk ediyor ise o sayfa da aradığını bulamamıştır veya sayfa doğru bilgi paylaşmıyor yönün de bir kanı oluşmakta ve sizlerde yükselmek için bir çok ücretsiz hit gönderimi diye adlandırılan böyle siteler üzerinden hem paranız’dan hemde var olan sıralamanız dan olacaksınız. Aynı içeriğe sahip siteler üzerinden ziyaretçi çekme ihtimaliniz var ise, elbette sizlere en büyük faydasını bu şekilde sağlaya bilirsiniz. Bir çok ziyaretçi sizin sitelerinize x kelimesi için geldi ise ve farlı siteye yönlendirme olsa bile x içerik varsa zaten ziyaretçi sayfanız da keyifli zaman geçireceği için Google.com algoritması da ziyaretçinin uzun süre kalmasını baz alarak sitenizi kaliteli sınıfına koyarak bir kaç içerik veya kopya içerik olsa bile sizleri rakiplerinizin üst sırasına çok rahat ve kolay bir şekilde almaktadır.

 

Anahtar: ücretsiz hit, free hit, bedava hit, siteye hit göndermek, hit alarak yükselmek, hits, toplist, free toplist, seo, arama motorlarında hit, organik hit, doğal hit

3 comments

  1. ev tadilatçi ustaları

    istanbul çatıcı ustası, çatı ustası arayanlar, çatı tamircisi istanbul, çatı izolasyon ustası, çati ustasi istanbul, çatı ustası

    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Kursu Giysi Tadilatçısı ev çatı tadilat ustası merkezi tlf baktıgınız için bir haftadır arıyorum cvp veren yok eyitime cok, ev tadilatçisı arınoyor, ev tadilatçisı, ev tadilatçisı arınoyrsanız tam adrestesınız

  2. ses sistemi kiralama

    Asker kutlamalarında kullanabileceğiniz  ses sistemi kiralamaadına bir ihtiyacınız veya programınız varsa bizleri arayarak bilgi alarak ses sistem kiralama yapabilirsiniz. Gunluksessistemikiralama sitesi yılardır düğün, nişan, sünnet, asker uğurlamaları gibi eğlencelere bir telefon kadar yakın olarak hizmetler sunmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.